BHP Tarant
BHP Tarant

O firmie

Serdecznie Państwa witamy na stronie firmy  "TARANT" , działającej na wielkopolskim rynku usług ( m.in. Śrem, Środa Wlkp., Gostyń, Kórnik, Książ Wlkp., Czempiń, Poznań, Mosina) w zakresie szkolenia dotyczącego bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) , bezpieczeństwa pożarowego (P.POŻ.) , pierwszej pomocy oraz ochrony środowiska.

Naszym celem jest jest skuteczna pomoc Pracodawcom w działaniach, mających na celu poprawę warunków pracy w firmach, zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla zdrowia i życia ludzkiego oraz w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

mienne uregulowania prawne i zobowiązania nakładane na Pracodawców, dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) , bezpieczeństwa pożarowego (P.POŻ.) , a także ochrony środowiska, bardzo często przyczyniają się do tego, że Pracodawcy mają problemy z ich poprawnym zrozumieniem i wprowadzaniem w firmie. Usługi oferowane przez firmę "TARANT" – w tym m.in. szkolenia BHP – pomogą Państwu sprostać wszelkim zobowiązaniom wynikającym z przepisów ww. zakresach.

Aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych Klientów, w wielu miejscowościach regionu wielkopolskiego (m.in. w Poznaniu, Gostyniu), funkcjonujemy także na zasadzie outsorcingu. Dzięki kompleksowej obsłudze z naszej strony, zaoszczędzą Państwo zarówno czas, jak i pieniądze.

Podjęte zadania realizujemy z reguły w siedzibie Klienta, a w sytuacji braku miejsca do zorganizowania szkolenia, oferujemy własną salę wykładową.

Jesteśmy elastyczni pod względem warunków działania. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Współpraca z nami zaowocuje dla Państwa konkretnymi korzyściami. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania efektywnej współpracy. Jeśli miejscem działania Państwa firmy jest Poznań, Gostyń lub inne miasto w Wielkopolsce, zapraszamy do kontaktu.

mgr Sławomir Tarant
specjalista ds. bhp
inspektor p.poż.

CENNE PORADY

Czy wiesz w jakich przypadkach należy prowadzić ewidencję, wykonywać sprawozdania i uiszczasz opłatę za korzystanie ze środowiska?

Czy wiesz w jaki sposób ustalić okoliczności i przyczyny wypadku przy pracy?

Pracodawco czy obiekty budowlane i teren twojego zakładu pracy są oznakowane zgodnie z polskimi normami i właściwymi przepisami?

KONTAKT

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod nr 502 198 844 lub wysyłając zapytanie na adres e-mail biuro@tarant.com.pl

PARTNERZY

Europejski Fundusz Społeczny

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright 2007 Sławomir Tarant. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie supremo.pl

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.