BHP Tarant
BHP Tarant

O firmie

Serdecznie Państwa witamy na stronie firmy  "TARANT" , działającej na wielkopolskim rynku usług ( m.in. Śrem, Środa Wlkp., Gostyń, Kórnik, Książ Wlkp., Czempiń, Poznań, Mosina) w zakresie szkolenia dotyczącego bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) , bezpieczeństwa pożarowego (P.POŻ.) , pierwszej pomocy oraz ochrony środowiska.

Naszym celem jest jest skuteczna pomoc Pracodawcom w działaniach, mających na celu poprawę warunków pracy w firmach, zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla zdrowia i życia ludzkiego oraz w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

mienne uregulowania prawne i zobowiązania nakładane na Pracodawców, dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) , bezpieczeństwa pożarowego (P.POŻ.) , a także ochrony środowiska, bardzo często przyczyniają się do tego, że Pracodawcy mają problemy z ich poprawnym zrozumieniem i wprowadzaniem w firmie. Usługi oferowane przez firmę "TARANT" – w tym m.in. szkolenia BHP – pomogą Państwu sprostać wszelkim zobowiązaniom wynikającym z przepisów ww. zakresach.

Aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych Klientów, w wielu miejscowościach regionu wielkopolskiego (m.in. w Poznaniu, Gostyniu), funkcjonujemy także na zasadzie outsorcingu. Dzięki kompleksowej obsłudze z naszej strony, zaoszczędzą Państwo zarówno czas, jak i pieniądze.

Podjęte zadania realizujemy z reguły w siedzibie Klienta, a w sytuacji braku miejsca do zorganizowania szkolenia, oferujemy własną salę wykładową.

Jesteśmy elastyczni pod względem warunków działania. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Współpraca z nami zaowocuje dla Państwa konkretnymi korzyściami. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania efektywnej współpracy. Jeśli miejscem działania Państwa firmy jest Poznań, Gostyń lub inne miasto w Wielkopolsce, zapraszamy do kontaktu.

mgr Sławomir Tarant
specjalista ds. bhp
inspektor p.poż.

CENNE PORADY

Czy wiesz jak wypełnić statystyczną kartę wypadku?

Czy wiesz jakie materiały niebezpieczne można załadować razem do jednego pojazdu?

Pracodawco czy prowadzisz dokumentację oceny ryzyka zawodowego oraz stosowanych niezbędnych środków profilaktycznych?

KONTAKT

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać dzwoniąc pod nr 502 198 844 lub wysyłając zapytanie na adres e-mail biuro@tarant.com.pl

PARTNERZY

Europejski Fundusz Społeczny

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Copyright 2007 Sławomir Tarant. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie supremo.pl

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.