Zajmujemy się organizacją szkolenia BHP w Środzie Wlkp. – oferta skierowana jest do firm i podmiotów publicznych. Współpracujemy z dużymi zakładami pracy, dla których przeprowadzamy okresowe kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, jak i małymi przedsiębiorstwami, które chcą się dowiedzieć, na czym w praktyce polega np. ocena ryzyka zawodowego, jaka jest najlepsza odzież robocza czy jak udzielać pierwszej.

Szkolenia BHP w Śwodzie Wlkp na wysokim poziomie

Zarówno program, jak i przebieg, termin oraz miejsce szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny ustalamy indywidualnie z klientem. Poza samą Środą Wlkp. świadczymy usługi także w innych miejscowościach w województwie wielkopolskim. Uczestnicy naszych kursów dowiadują się, jak zapewnić właściwe warunki pracy w swoim przedsiębiorstwie i jak dobierać odpowiednie artykuły BHP pod kątem indywidualnych potrzeb. Odzież ochronna i ubrania robocze to ważne kwestie poruszane podczas szkoleń odbywających się na terenie Środy Wielkopolskiej lub okolicach.

Szeroka oferta usług BHP w województwie wielkopolskim

Oprócz fachowych kursów specjalizujemy się też w audytach i doradztwie. Świadczymy m.in. profesjonalny i kompleksowy nadzór BHP, który daje pewność, że wszelkie wymagania i przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy są przestrzegane. W niektórych branżach i zawodach duże znaczenie mają takie szczegóły jak np. obuwie robocze. Obszarem naszej działalności jest Środa Wielkopolska, a także pozostałe miejscowości na terenie województwa. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

szkolenia BHP Środa Wlkp