Świadczymy usługi na potrzeby zarówno przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych oraz organizacji. Organizujemy szkolenia BHP w Swarzędzu, w których trakcie kładziemy nacisk zarówno na teorię, jak i praktykę. Prezentujemy obowiązujące przepisy w nawiązaniu do życiowych sytuacji, co pozwala lepiej je zrozumieć i przyswoić. Realizujemy instruktaż ogólny, a także fachowe doradztwo BHP dotyczące najbardziej szczegółowych kwestii związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Efektywne i przystępne szkolenia BHP w Swarzędzu

Podczas naszych kursów dokładnie wyjaśniamy, na czym polega ocena ryzyka zawodowego i jak ją przeprowadzić w sposób rzetelny oraz adekwatny do rzeczywistości. W zależności od potrzeb i wymagań klienta prowadzimy szkolenia okresowe, a także jednorazowe. Z kolei w ramach współpracy z przedsiębiorstwami z branży budowlanej możemy przeprowadzić instruktaże dla pracowników przebywających na terenie budowy. Każdy tworzący nasz zespół szkoleniowiec to doświadczony i wykwalifikowany specjalista ds. BHP.

Szkolenia BHP dla każdego w atrakcyjnej formie

Niezależnie od tego, czy współpraca dotyczy szkoleń wprowadzających, okresowych, dokształcających, czy jakichkolwiek innych, przywiązujemy szczególną wagę do warstwy merytorycznej. Dokładnie selekcjonujemy i sprawdzamy materiał oraz program, który układamy pod kątem wymagań konkretnego klienta. Równie ważna jest dla nas przestępna i zrozumiała forma przekazywanych informacji. Zapraszamy do współpracy każdego, kto poszukuje wsparcia w Swarzędzu i okolicach!

 

szkolenia BHP Swarzędz