Serdecznie Państwa witamy na stronie firmy "TARANT"
Działamy na wielkopolskim rynku usług od 2006 roku (m.in. Śrem, Środa Wlkp., Gostyń, Kórnik, Swarzędz, Luboń, Poznań, Mosina) w zakresie szkolenia dotyczącego bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), bezpieczeństwa pożarowego (P.POŻ.), pierwszej pomocy oraz ochrony środowiska.

Naszym celem jest jest skuteczna pomoc Pracodawcom w działaniach, mających na celu poprawę warunków pracy w firmach, zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla zdrowia i życia ludzkiego oraz w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

mienne uregulowania prawne i zobowiązania nakładane na Pracodawców, dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) , bezpieczeństwa pożarowego (P.POŻ.) , a także ochrony środowiska, bardzo często przyczyniają się do tego, że Pracodawcy mają problemy z ich poprawnym zrozumieniem i wprowadzaniem w firmie. Usługi oferowane przez firmę “TARANT” – w tym m.in. szkolenia BHP – pomogą Państwu sprostać wszelkim zobowiązaniom wynikającym z przepisów ww. zakresach.

Aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych Klientów, w wielu miejscowościach regionu wielkopolskiego (m.in. w Poznaniu, Gostyniu), funkcjonujemy także na zasadzie outsorcingu. Dzięki kompleksowej obsłudze z naszej strony, zaoszczędzą Państwo zarówno czas, jak i pieniądze.

Podjęte zadania realizujemy z reguły w siedzibie Klienta, a w sytuacji braku miejsca do zorganizowania szkolenia, oferujemy własną salę wykładową.

Jesteśmy elastyczni pod względem warunków działania. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Współpraca z nami zaowocuje dla Państwa konkretnymi korzyściami. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania efektywnej współpracy. Jeśli miejscem działania Państwa firmy jest Poznań, Gostyń lub inne miasto w Wielkopolsce, zapraszamy do kontaktu.

mgr Sławomir Tarant
specjalista ds. bhp
inspektor p.poż.